×
MENU


Úvod O hotelu Ubytování Restaurace Konference Events Kontakty

+420 321 711 117
recepce@hoteltheresia.cz


en de jp
Hotel Theresia Kolín

Sportovní aktivity v okolí

Kam za sportem?Aeroklub Kolín

 

 

Letiště se nachází cca 7 minut autem od hotelu a má statut veřejného vnitrostátního letiště. Na letišti jsou aktivní v podstatě všechny druhy létání, od bezmotorového plachtění, přes parašutismus a ultralehké létání až po motorové velké stroje. Působí zde úspěšná parašutistická škola Impact. Letiště nabízí vyhlídkové lety, seskok padákem nebo také pilotní výcvik.

 

 

 

 


Navštívit web

Stezky a lesopark Borky

 

Kolín je ideálním místem pro výlety na inline bruslích, kole nebo koloběžce. Stezka podél Labe se nachází necelý kilometr od hotelu, začíná u Masarykova mostu a končí u tenisových kurtů. Je dlouhá asi 2 km a podél se nachází sportovní kluby, workoutové hřiště a 40 m Bosá stezka. Ze stezky podél Labe se přes lesopark Borky, nebo po vyznačené stezce dostanete na trasu vedoucí na Hradišťko, Veltruby, Velký Osek až do Libice nad Cidlinou, kde lze pokračovat do Poděbrad a Nymburka.

Lesopark Borky je ideálním prostředím na procházky a rekreační běh. Jeho součástí je i 4,5 km dlouhá naučná stezka, která zájemce provede lesní krajinou podél řeky Labe. Borky jsou místem i pro ty nejmenší, na louce se nachází pomník slavných medvídků, kteří se měli potkat u Kolína a dětské hřiště.


Vodní svět Kolín

 

 

Vodní svět nacházející se cca 1,3 km od hotelu nabízí vnitřní plavecký bazén 25 m, prostorný venkovní bazén 50 m, vnitřní i venkovní tobogán, trojskluzavku, dětské bazény a brouzdaliště, relaxační bazén, vlnobití, dětské skluzavky, vířivky a parní kabiny. V areálu se také nachází fitness, tenisové kurty, kurt na plážový volejbal, solná jeskyně, sauna, horký vzduch, solarium, masáže nebo plavecká škola pro kojence a batolata.LTC Kolín

 

 

Tenisové kurty jsou vzdálené asi 2 km od hotelu, v krásném prostředí lesoparku Borky. V letním období areál nabízí 9 antukových dvorců, jeden kurt s umělou trávou a 25 m dlouhou tréninkovou zeď. V zimním období pak pevnou halu s kobercovým povrchem.


BC Kolín

 

 

A tým BC GEOSANU Kolín působí v české nejvyšší basketbalové soutěži, známé pod sponzorským názvem Kooperativa NBL. Domácí utkání se hrají v hale SOŠ Informatiky a Spojů Kolín, která je vzdálená asi 5 minut autem od hotelu Theresia.SK Sparta Kolín

 

 

Fotbalové hriště leží 1,6 km od hotelu Theresia. V současné době A tým SK Sparta Kolín působí v České fotbalové lize, třetí nejvyšší soutěži.


Zimní stadion Kolín

 

 

Zimní stadion s kapacitou 4 500 míst, kde své domácí zápasy odehrávají kluby ledního hokeje SC Kolín, se nachází 1 km od hotelu Theresia. Na zimním stadionu se koná veřejné bruslení, veřejnost má také možnost pronájmu ledu. 

 

 

 

 


Navštívit web

Sportovní kluby Kolín

 

 

Podél řeky Labe se nacházejí i další kolínská sportoviště, jako je atletický stadion T. J. Sokol Kolín, SK Volejbal Kolín, Handball Club Kolín a nohejbalový kurt. Mezi areálem házené a tenisovými kurty se nachází nová multifunkční Hala Borky.

Kolín nabízí také skvěle vybavené posilovny jako je např. Gym Cube nacházející se na kolínském Zálabí, nedaleko všech výše zmíněných sportovišť (cca 10 minut chůze).

 


Golf Club Poděbrady

 

 

Milovníci golfu mohou navštívit Golf Club Poděbrady. Nachází se asi 20 minut autem od hotelu Theresia. 18jamkové hřiště nabízí jedinečnou atmosféru parkového hřiště s dvěma alternativními možnostmi hry. Par 70 bez lesních jamek a par 72 s nimi.

 

 

 


Navštívit web

Co by Vás mohlo zajímat?

@hotel_theresia
HOTEL THERESIA v Kolíně hodnocení